Kredyty firmowe

Twojej firmie przydałby się zastrzyk gotówki? A może to właściwy czas na rozwój twojego przedsiębiorstwa? Jeżeli na któreś z pytań odpowiesz twierdząco – koniecznie zajrzyj do naszego biura. Dopasujemy odpowiednia formę finansowania która pomoże rozwinąć Ci skrzydła.

Szybkość i skuteczność

Ty masz problem ze zdobyciem finansowania, my mamy szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu. Nie ma przeszkód, których nie zdołamy przeskoczyć!

Minimum formalności

Przedstawienie księgi przychodów i rozchodów w większości przypadków wystarcza do uzyskania kredytu firmowego.

Bez Zaświadczeń

Wyszukamy dla Ciebie ofertę kredytową, która nie będzie wymagać zaświadczeń z ZUS i US.

Kredyty inwestycyjne

Kredyt inwestycyjny pomoże rozwinąć firmę, a my... pomożemy z uzyskaniem kredytu inwestycyjnego. Kredyt może być także przeznaczony dla spółki celowej.

Leasingi

Z nami w prosty sposób otrzymasz leasing na środek transportu, elektronikę czy sprzęt biurowy. Wszystko bez zbędnych formalności.

Kredyt na start

Masz pomysł na biznes, lecz brak finansów uniemożliwia Ci start. Zajrzyj do nas! W ofercie mamy rozwiązania, które pomogą ruszyć Twojej firmie.

Creditpoint to rzetelne porównanie ofert

Zapewniamy kompetentne i dokładne porównanie rzeczywistych warunków umowy. Dzięki temu masz pewność, że wiesz wszystko o kredycie lub pożyczce, z której korzystasz. Masz także pewność, że z nasza propozycja była dla Ciebie najlepszą opcją.

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
Previous Next Play Pause

Potrzebujesz pomocy przy wyborze kredytu?

Jesteś pod właściwym adresem! Mamy rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb.