Kredyty hipoteczne

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kredyt hipoteczny jest poważną, życiową decyzją. Dlatego chcemy i postaramy się by była to decyzja, której nie będziesz żałować. Przeprowadzimy Cię przez cały proces kredytowy: od wyszukania oferty po odbiór mieszkania, zaoszczędzając przy tym Twój czas i nerwy. Zdaj się na nasze doświadczenie. Ponadto oferujemy bezpłatną i kompleksową obsługę, od początku do końca bez żadnych opłat.

Szybka decyzja kredytowa

W przypadku kredytów hipotecznych, decyzja kredytowa może nadejść już w ciągu 5 dni!

Pomożemy w doborze nieruchomości

Nie masz doświadczenia w poszukiwaniu nieruchomości? Oferujemy wsparcie w znalezieniu nieruchomości odpowiedniej do Twoich oczekiwań.

My wiemy co, gdzie i jak!

Posiadamy dostęp do ofert wszystkich banków. Dla naszych Klientów oznacza to, że wiemy gdzie, i oczywiście jak uzyskać najlepszą propozycję finansowania.

Na budowę, remont, adaptację…

Kredyt hipoteczny nie musi być przeznaczony tylko na kupno lub budowę domu. To dobra opcja do sfinansowania remontu, wykończenia czy adaptacji nieruchomości.

Większe szanse z Creditpoint!

Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że szansa na pozytywne rozpatrzenie Twojego wniosku kredytowego realnie się zwiększa.

Bez dodatkowych opłat

W Creditpoint nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Nic nie „ryzykujesz” korzystając z naszych usług, a wręcz przeciwnie – możesz zyskać najkorzystniejszą ofertę!

Creditpoint to rzetelne porównanie ofert

Zapewniamy kompetentne i dokładne porównanie rzeczywistych warunków umowy. Dzięki temu masz pewność, że wiesz wszystko o kredycie lub pożyczce, z której korzystasz. Masz także pewność, że z nasza propozycja była dla Ciebie najlepszą opcją.

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
Previous Next Play Pause

Potrzebujesz pomocy przy wyborze kredytu?

Jesteś pod właściwym adresem! Mamy rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb.